WĘGLINIEC – Zlot MDP na wygasłym wulkanie Zamek Grodziec

Nauka, integracja, a przede wszystkim świetna zabawa, były celem Zlotu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych na wygasłym wulkanie Zamek Grodziec, który został zorganizowany przez OSP Grodziec.

You are currently viewing WĘGLINIEC –  Zlot MDP na wygasłym wulkanie Zamek Grodziec

W dniach 24-26.05.2024r. młodzież, opiekunowie oraz członkowie wspierający MDP w Starym Węglińcu, wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Były gry i zabawy terenowe, quiz wiedzy z gry planszowej „Próba Ognia”, musztra strażacka, nocny alarm z 3 km wymarszem, bitwa o totemy, wieczorne spotkanie integracyjne na dziedzińcu, układanie hymnu, a to wszystko przy wsparciu otaczającej przyrody.

 

 

Były symboliczne medale i nagrody dla wszystkich uczestników, a dla ich opiekunów uśmiech młodzieży – chyba jedno z najlepszych podziękowań.
Słowa wdzięczności kierujemy do Burmistrza Gminy i Miasta w Węglińcu- Pana Mariusz Wieczorek za zorganizowanie transportu młodzieży, opiekunom – za poświęcony czas, organizację i opiekę, dh Mirek Skulski – za zaproszenie i organizację, Pan @Mariusz Łupkowski za artykuły spożywcze.

Całe spotkanie, profesjonalnie uwiecznił na fotografiach, nasz zaprzyjaźniony dh Janusz Wil

 

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama