WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE JEDNOSTKI OSP SULIKÓW

W minioną sobotę (18 marca br.) w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie odbyło się zebranie sprawozdawcze jednostki OSP Sulików za rok 2022.

You are currently viewing WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE JEDNOSTKI OSP SULIKÓW

To kolejne z cyklu spotkań sprawozdawczych Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Sulików.
Oprócz licznie przybyłych druhów oraz młodzieżowej drużyny pożarniczej w spotkaniu uczestniczyli Robert Starzyński Wójt Gminy Sulików, Bogusław Świątek Przewodniczący Rady Gminy Sulików, Elżbieta Piotrowska Zastępca Wójta Gminy Sulików, Grzegorz Fleszar Zastępca Komendanta PSP w Zgorzelcu oraz Adam Poniatowski Naczelnik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego PSP w Zgorzelcu.

 

 

Na wstępie przedstawiono sprawozdanie z działalności jednostki oraz sprawozdanie finansowe. Omówiono bieżące sprawy oraz plany na 2023 rok. Następnie przedstawiono sprawozdanie komisji rewizyjnej i udzielono absolutorium Zarządowi OSP Sulików za 2022 rok.

Wójt Gminy Sulików przedstawił informacje dotyczącą przygotowywania przez Gminę dokumentacji na budowę remizy OSP w Sulikowie oraz wstępną koncepcję obiektu. Podziękował także jednostce OSP za całoroczną współpracę, poświęcenie i aktywny udział w życiu społecznym gminy.

Źródło: Urząd Gminy Sulików

Loading

Reklama
Reklama