Wakacje w Zoo Görlitz-Zgorzelec

Podczas letnich wakacji, od 10 lipca do 18 sierpnia 2023 goście odwiedzający Zoo Görlitz, zarówno milusińscy jak i nieco starsi, mogą skorzystać z wakacyjnej oferty poświęconej ochronie gatunków.

You are currently viewing Wakacje w Zoo Görlitz-Zgorzelec

W każdą środę o godzinie 14:00 można będzie dotykać, wąchać i odkrywać ochronę gatunków za pomocą kufra WWF. „Zostań (zagrożonym) zwierzęciem” to motto przewodnie malowania twarzy w szczytnym celu, w każdy piątek od 10:00 do 12:00 i od 13:00 do 15:00. Datki przekazane za przemianę dziecięcych twarzy w dzikie pszczoły, czerwone pandy, sowy i tym podobne, zostaną przeznaczone na projekty ochrony odpowiednich gatunków w zoo.

 

 

Szczególnie wskazana w tym roku jest wizyta w zoo w upalne dni. „Od teraz nasi goście, podobnie jak nasze alpaki, ary i inne zwierzęta, mogą cieszyć się orzeźwiającym prysznicem wodnym” – zdradza dyrektor zoo, dr Sven Hammer. Nowy prysznic XXL w pobliżu baru Korytkowo, zapewnia zabawę z wodą i ochłodę zarówno dla dwu- jak i czworonożnych przyjaciół zoo.

Zoo w Görlitz, które zostało wyróżnione nagrodą familienausflug.info jako saksoński cel podróży roku 2023, życzy wszystkim dzieciom relaksujących wakacji i mnóstwa przygód w wolnym czasie w zoo!

 

Źródło: Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama