Trenuj z Kick-Fighter Zgorzelec

Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec zaprasza na zajęcia kickboxingu i K-1 w ramach „Wakacji na sportowo” oraz do nowej grupy początkującej klubu!

You are currently viewing Trenuj z Kick-Fighter Zgorzelec

„Wakacje na sportowo” z kickboxingiem dla wszystkich chętnych oraz członków klubu rozpoczną się 17 sierpnia o godz. 18.00 na Stadionie Miejskim w Zgorzelcu. Do końca sierpnia w każdy poniedziałek i czwartek będzie można wziąć udział w treningach prowadzonych przez Krzysztofa Szyrmę. Wakacyjne zajęcia są bezpłatne!

 

 

Klub Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec i trener Krzysztof Szyrma serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do nowej grupy początkującej na treningi kickboxingu i K-1. Zajęcia rozpoczną się 7 września i będą odbywały się przez cały rok, w każdy wtorek i czwartek, o godz.18.30 w Hali PGE Turów Arena w Zgorzelcu. W klubie obowiązują miesięczne składki członkowskie.

W dniach 1-3 września zawodnicy spotykają się na zgrupowaniu w Borowicach aby przygotować się do Pucharu Polski K-1 i lig kickboxingu, które odbędą się zaraz po wakacjach! Trzymamy kciuki za naszych fighterów.

Wszystkie działania klubu dofinansowane zostały z dotacji Urzędu Miasta Zgorzelec.

Źródło: Kick-Fighter Zgorzelec

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. rafinia

    ale Patrycja ma już dziecko…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama