SULIKÓW – Pierwsze wiejskie zebranie

Za nami pierwsze zebrania wiejskie na których mieszkańcy Gminy Sulików rozdysponowali środki z funduszu sołeckiego na rok 2024.

You are currently viewing SULIKÓW – Pierwsze wiejskie zebranie

Mieszkańcy Sołectwa Stary Zawidów poparli wspólną koncepcję Wójta Gminy Sulików – Roberta Starzyńskiego i Sołtysa Mariusza Michalskiego o przystąpieniu do budowy Domu Strażaka. Całość środków 35.780,43 zł przeznaczono na wykonanie dokumentacji technicznej.

W Skrzydlicach mieszkańcy zdecydowali o dalszej rozbudowie terenu rekreacyjnego. Zdecydowana większość środków, bo aż 20 tys. zł w Sołectwie Radzimów Górny zostanie wydatkowana na dalsze Zagospodarowanie terenu wokół Świetlicy Wiejskiej.

Mieszkańcy Biernej przeznaczyli ponad 20.997,00 tys. zł na wyposażenie nowo powstałej Świetlicy Wiejskiej w Biernej przy Szkole Podstawowej w Biernej.

 

 

W Miedzianej natomiast zaplanowana została wymiana urządzeń zabawowych na placu zabaw na wartość blisko 23 tys. zł.

We wszystkich zebraniach udział wziął Wójt Gminy Sulików – Robert Starzyński, który udzielał odpowiedzi na nurtujące mieszkańców pytania.

Najbliższe zebrania w Sołectwie Mała Wieś Górna i Sołectwie Mikułowa zaplanowane zostały na 22 sierpnia – Zapraszamy mieszkańców do udziału.

Źródło: Urząd Gminy Sulików

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. Mieszkaniec

    Radzimów Dolny kiedy doczeka się placu zabaw, który był obiecany na liście planów na 2023rok?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama