SULIKÓW – Pierwsze wiejskie zebranie

Za nami pierwsze zebrania wiejskie na których mieszkańcy Gminy Sulików rozdysponowali środki z funduszu sołeckiego na rok 2024.

You are currently viewing SULIKÓW – Pierwsze wiejskie zebranie

Mieszkańcy Sołectwa Stary Zawidów poparli wspólną koncepcję Wójta Gminy Sulików – Roberta Starzyńskiego i Sołtysa Mariusza Michalskiego o przystąpieniu do budowy Domu Strażaka. Całość środków 35.780,43 zł przeznaczono na wykonanie dokumentacji technicznej.

W Skrzydlicach mieszkańcy zdecydowali o dalszej rozbudowie terenu rekreacyjnego. Zdecydowana większość środków, bo aż 20 tys. zł w Sołectwie Radzimów Górny zostanie wydatkowana na dalsze Zagospodarowanie terenu wokół Świetlicy Wiejskiej.

Mieszkańcy Biernej przeznaczyli ponad 20.997,00 tys. zł na wyposażenie nowo powstałej Świetlicy Wiejskiej w Biernej przy Szkole Podstawowej w Biernej.

 

 

W Miedzianej natomiast zaplanowana została wymiana urządzeń zabawowych na placu zabaw na wartość blisko 23 tys. zł.

We wszystkich zebraniach udział wziął Wójt Gminy Sulików – Robert Starzyński, który udzielał odpowiedzi na nurtujące mieszkańców pytania.

Najbliższe zebrania w Sołectwie Mała Wieś Górna i Sołectwie Mikułowa zaplanowane zostały na 22 sierpnia – Zapraszamy mieszkańców do udziału.

Źródło: Urząd Gminy Sulików

Dodaj komentarz

Ten post ma jeden komentarz

  1. Mieszkaniec

    Radzimów Dolny kiedy doczeka się placu zabaw, który był obiecany na liście planów na 2023rok?

Reklama
Reklama