SULIKÓW – „Pierwsi w pomocy” – zyskaj pewność i umiejętności, które mogą ocalić życie!

Możesz myśleć, że nie masz czasu na zdobycie wiedzy w zakresie pierwszej pomocy. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że Tobie albo Twoim najbliższym może przydarzyć się coś złego. Jednak nagłe wypadki zdarzają się nieustannie i mogą Cię zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego warto znaleźć chwilę, by uaktualnić wiedzę na temat zasad pierwszej pomocy.

You are currently viewing SULIKÓW – „Pierwsi w pomocy” – zyskaj pewność i umiejętności, które mogą ocalić życie!

W dniu 21 października 2023r. w sali warsztatowej GOK kolejnych 14 osób zdobyło umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Po części teoretycznej uczestnicy ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy na partnerach z grupy jak i na fantomach.

Serdeczne podziękowania dla Pana Waldka i firmy Rescueed – Walcząc o ludzkie życie. za przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej w dostępny i atrakcyjny sposób.

Kolejny etap szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej został zrealizowany dzięki grantowi przyznanemu Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Sulikowie w ramach projektu pn. „Pierwsi w pomocy“, Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. w ramach programu dobrosąsiedzkiego „WzMOCnij swoje otoczenie”.

 

 

Program #wzmocnijswojeotoczenie to ogólnopolski program grantowy, którego celem jest wsparcie oddolnych inicjatyw związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury społecznej, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego, bezpieczeństwem, edukacją i ochroną środowiska.

Więcej informacji o programie na stronie https://www.wzmocnijotoczenie.pl
Organizatorem programu są Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. https://www.energetycznykompas.pl

Loading

Reklama
Reklama