Sukcesy medalowe Kick-Fighter Zgorzelec

Podczas Pucharu DFN – Ogólnopolskich Mistrzostw Województwa Pomorskiego w kickboxingu, które odbył się w miniony weekend, zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

You are currently viewing Sukcesy medalowe Kick-Fighter Zgorzelec

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i zgromadził ponad 500 zawodników i zawodniczek! Podopieczni trenera Krzysztofa Szyrmy spisali się znakomicie. Złote medale wywalczyli Paweł Cieślik Michał Micor. Srebrne medale zdobyli Paweł UrbanOliwia Topa i Kornel Żywiołek, a brązowe medale Jakub ArdeliPatrycja Wilk i Szymon Twardowski. Bez medalu niestety wracają Artur Basukov, Nastia Lazarenko i Misza Sihalov.

Wyjazd był możliwy dzięki dotacji Urzędu Miasta Zgorzelec oraz firmom DBK Logistics Dominik Owczarek, Patryk Kempiński Bogatynia, PHU Robert Furmańczyk Koźmin,Autoserwis Midas, FABAD beton, Restauracja i Pizzeria Hoker Bogatynia – Mariusz Arendarczyk, P.W. Skoczylas Lublin oraz pani Grażynce z „Małego Rynku”.

Źródło: Kick-Fighter Zgorzelec