Sukces Jowity Kuchciak z “Emilki”

Jesteśmy ogromnie dumni z sukcesu Jowity Kuchciak z kl. 3 technikum hotelarstwa zgorzeleckiej „Emilki”.

You are currently viewing Sukces Jowity Kuchciak z “Emilki”

Podczas Konkursu Regionalnego SkillsPoland 2024 w Bydgoszczy, w kategorii Obsługa Gości Hotelowych wywalczyła bilet do udziału w Konkursie Głównym SkillsPoland 2024.

Łatwo nie było – Jowita musiała wykazać się doskonałą znajomością procedur hotelowych i profesjonalnie zarejestrować gościa ze specyficznymi wymaganiami w języku angielskim.

 

 

Jury oceniało również umiejętności praktyczne dotyczące udzielania gościom informacji turystycznej, a także sprzedaży usług: up-selling i cross-selling. Dodatkowo ważne były umiejętności miękkie: odporność na stres oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemu.

Bardzo wysoki poziom podczas konkursu zaprezentowała również Martyna Łojko z klasy 4 technikum hotelarstwa. Do Konkursu hotelarki przygotowywała pani Monika Tymińska.

Odgrywanie roli recepcjonisty w czasie rzeczywistym z prawdziwymi gośćmi i ich problemami, stawia przed młodzieżą duże wyzwanie w postaci spełnienia oczekiwań gościa. Konkursy regionalne SkillsPoland dają młodym ludziom możliwość sprawdzenie się w zakresie wykonywania swojego zawodu w przyszłości, ale przede wszystkim szansę na rozwój i udział w konkursie głównym SkillsPoland, a w późniejszym czasie otwierają się drzwi do konkursów europejskich EuroSkills i światowych WorldSkills.

Serdecznie gratulujemy!

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – IGHP

WorldSkills Poland – liderzy branż

Projekt: “Promocja kształcenia zawodowego poprzez krajowe i międzynarodowe konkursy umiejętności EuroSkills i WorldSkills”

Dofinansowanie:

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

Loading

Reklama
Reklama