WS-SPZOZ w Zgorzelcu Informuje

WS-SPZOZ w Zgorzelcu zaprasza pacjentów zadeklarowanych do naszych poradni lekarza/pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej na świadczenia z zakresu profilaktyki chorób układu krążenia (CHUK) dla osób w wieku 35-65 lat.

You are currently viewing WS-SPZOZ w Zgorzelcu Informuje

Program kierowany jest do osób, które:

– są obciążone czynnikami ryzyka (palenie tytoniu, nadciśnienie tętnicze krwi, zaburzenia gospodarki lipidowej, niska aktywność ruchowa, nadwaga i otyłość, upośledzona tolerancja glukozy, nadmierny stres, nieracjonalne odżywianie się, wiek,)

– u których nie została dotychczas rozpoznana choroba układu krążenia,

– które w okresie ostatnich 5 lat nie korzystały ze świadczeń udzielanych w ramach programu profilaktyki CHUK także u innych świadczeniodawców.

Świadczenia w ramach programu udzielane są bez skierowania, przez lekarza/pielęgniarkę podstawowej opieki zdrowotnej, do którego/której ubezpieczony jest zadeklarowany w Poradni POZ przy WS-SPZOZ Zgorzelec.

Choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów w Polsce i na świecie. Umieralność w Polsce z tego powodu należy do najwyższych w Europie. Naszym celem jest obniżenie zachorowalności i umieralności z powodu chorób układu krążenia w populacji objętej programem.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie profilaktycznym.

Telefon kontaktowy 571 334 868 w godz. 8:00 do 15:00

Źródło: WS-SPZOZ w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama