Sprzedaż węgla pozostałego po sprzedaży preferencyjnej – złóż wniosek

W dniu dzisiejszym (tj. 20 listopada 2023 r.) rozpoczyna się sprzedaż węgla będącego własnością Gminy Miejskiej Zgorzelec, pozostałego po sprzedaży preferencyjnej. Mieszkańcy, którzy chcą dokonać dodatkowego zakupu węgla od miasta, muszą złożyć stosowny wniosek. Gmina Miejska Zgorzelec będąca pośredniczącym podmiotem węglowym posiada do sprzedaży 45 ton surowca: 37 ton groszku oraz 8 ton orzecha.

You are currently viewing Sprzedaż węgla pozostałego po sprzedaży preferencyjnej – złóż wniosek

Zgodnie z wytycznymi otrzymanymi po sprzedaży preferencyjnej, która trwała od listopada 2022r. do lipca 2023r. od Wojewody Dolnośląskiego oraz Ministerstwa Aktywów Państwowych pozostały w Gminie surowiec jest jej własnością i po spełnieniu określonych kryteriów może zostać wykorzystany do realizacji zadań związanych z ochroną zdrowia, pomocą społeczną, edukacją społeczną bądź wystawiony do sprzedaży.

 

 

Gdzie i jak złożyć wniosek ?

Wnioski przyjmowane będą wyłącznie w formie papierowej w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Zgorzelec od dnia 20 listopada (poniedziałek) br. do wyczerpania zapasów surowca i rozpatrywane będą w kolejności wpływu. Wnioski mogą składać zarówno mieszkańcy Zgorzelca jak i innych gmin. Nie obowiązuje limit zakupu ilości kg dla jednej osoby.

Gmina Miejska Zgorzelec będąca pośredniczącym podmiotem węglowym posiada do sprzedaży:

  • GROSZEK w ilości – 37 ton
  • ORZECH w ilości – 8 ton

Cena węgla wynosi 1.600,00 zł brutto za tonę.

Załączniki

Certyfikat Groszek

(0.67mb)Certyfikat Orzech

(0.67mb)Wniosek

(0.32mb)

Źródło: zgorzelec.eu

Loading

Reklama
Reklama