Koncert dla Marceliny na PGE Turów Arena

29 września 2023 roku o godzinie 15:00, PGE Arena w Zgorzelcu stanie się miejscem niezwykłego wydarzenia – koncertu charytatywnego na rzecz Marcelinki, młodej osoby walczącej z rakiem.

You are currently viewing Koncert dla Marceliny na PGE Turów Arena

Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Siemano Soprano przy wsparciu licznych partnerów, wśród których znajdują się: starostwo powiatowe w Zgorzelcu, Centrum Sportu i Rekreacji Zgorzelec, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu, Raven barbershop oraz Qltur kombinat. A honorowy patronat nad wydarzeniem przejął burmistrz miasta Zgorzelec.

 

Celem tego wyjątkowego koncertu jest nie tylko dostarczenie emocji i rozrywki, ale przede wszystkim wsparcie Marcelinki w jej walce z chorobą. Podczas imprezy będą zbierane środki finansowe do specjalnych puszek, a bilet wstępu na to wydarzenie to symboliczna „cegiełka” w wysokości 40 zł za osobę dorosłą.

Na scenie PGE Areny wystąpią liczni artyści, którzy przyłączyli się do tej szlachetnej inicjatywy. Wśród nich znajdą się:

1. Klaudia Zielińska
2. Roksasas
3. Lotka
4. Arek Explozja
5. AGBE
6. Sinners
7. Komorosiu i Karma
8. Meduza
9. Dawid Obserwator
10. Vin Vinci
11. Bajorson
12. Jasmina
13. Dekorator

Gwiazdą wieczoru będzie niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej, Gosia Andrzejewicz, która swoim talentem i charyzmą zapewni niezapomniane emocje wszystkim uczestnikom.

Podczas koncertu odbędą się także loterie oraz licytacje, podczas których będzie można wygrać niezwykłe nagrody. Na arenie znajdzie się również strefa gastro, gdzie można będzie skosztować pysznych potraw i napojów.

To wydarzenie to nie tylko okazja do wspaniałej zabawy, ale przede wszystkim możliwość wsparcia Marcelinki i jej rodziny w trudnej chwili. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich do udziału w tym ważnym wydarzeniu i dołączenia do szlachetnej inicjatywy pomocy bliźniemu. Niech 29 września na PGE Arenie w Zgorzelcu stanie się dniem pełnym muzyki, wzruszeń i solidarności.

Źródło: Organizatorzy

Loading

Reklama
Reklama