Schronisko: Pamiętajcie o nas podczas rozliczania PITów!

Dla nas i naszych podopiecznych każdy 1% jest ważny (od tego roku to będzie 1,5%). Dzięki tej formie wsparcia możemy wciąż modernizować nasze schronisko.

You are currently viewing Schronisko: Pamiętajcie o nas podczas rozliczania PITów!

W roku 2022 zrobiliśmy remont kojców Joanna (kwarantanna), który polegał na:
• powiększeniu metrażu kojców, aby dostosować je do nowych wymogów Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi .
• demontażu starych i montażu nowych kojców dla psów,
• zbiciu starych posadzek i wylaniu nowych,
• modernizacji odpływów kanalizacyjnych i wodnych,
• wymianie okratowania kojców,
• wymianie ścianek działowych.

Dzięki temu nowe pieski, bo tam właśnie te trafiają, mają więcej przestrzeni i lepsze warunki. Udało nam się również wymienić w budynku stare drzwi: główne wejściowe i boczne od strony pomieszczeń dla zwierząt, na nowe i szczelne, a także stare drewniane i zbutwiałe okna, które przepuszczały wiatr, na okna PCV. Teraz w całym budynku jest cieplej 🙂 Przygotowujemy się również do remontu kociarni i już pod koniec ubiegłego roku zamówiliśmy część materiałów. Pomieszczenie dla kotów przejdzie niebawem gruntowny remont – będą nowe, większe klatki, a to oznacza większą przestrzeń dla każdego mruczka. Te największe wydatki związane z remontami wyniosły nas około 150 tys. Pozostałe to: leczenie zwierząt, zakup karmy i leków, materiałów i urządzeń weterynaryjne, konsultacje u specjalistów, środki do dezynfekcji i wiele innych zakupów, które są konieczne w utrzymaniu schroniska.
To dzięki Waszej pomocy mogliśmy zrobić tak wiele, a mamy jeszcze sporo do zrobienia. DZIĘKUJEMY! I liczymy na dalszą pomoc.

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. czytelnik

    Nie wiem, kto stworzył nową stronę, ale jest po prostu denna. Zero przejrzystości i czytelności. Sugeruję wrócić do starej.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama