Przygotowania CSW Kick-Fighter do Międzynarodowego Turnieju Kickboxingu

W górskich plenerach zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec szykowali się do Międzynarodowego Turnieju Kickboxingu „Polish Open”.

You are currently viewing Przygotowania CSW Kick-Fighter do Międzynarodowego Turnieju Kickboxingu

W miniony weekend odbyło się zgrupowanie kickboxingu i K-1 w miejscowości Borowice koło Karpacza, w którym wzięły udział cztery dolnośląskie kluby sportów walki, a w tym Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec. Od piątku do niedzieli odbył się szereg treningów taktyczno- technicznych, wydolnościowych, a także sparingi międzyklubowe. Zajęcia prowadzili trenerzy Krzysztof Szyrma oraz trener Kadry Narodowej PZKB Zbigniew Prych.

 

 

„Polish Open” to najbardziej prestiżowa w tym roku impreza kickboxingu, która odbędzie się w dniach 8-10.12.2023 na Zamku w Janowie Podlaskim. Spośród wszystkich fighterów biorących udział w tym turnieju Polski Związek Kickboxingu wyłoni zawodników, którzy zakwalifikują się do Kadry Narodowej na rok 2024. Jest o co walczyć ponieważ powołani kickboxerzy pojadą na mistrzostwa Europy i mistrzostwa świata w kolejnym roku.

Apetyty zgorzeleckich zawodników wzrosły po zdobyciu czterech złotych i jednego srebrnego medalu podczas Grand Prix Polski w ubiegłym miesiącu.

Udział zawodników CSW Kick – Fighter Zgorzelec w zgrupowaniu był możliwy dzięki dotacji Urzędu Miasta Zgorzelec.

Źródło: CSW Kick – Fighter Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama