Przekaż 1,5% podatku na schronisko

Macie już PITy? Przypominamy, że można przekazać nam 1,5% podatku. Wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę nasz KRS 0000213078, a w celu szczegółowym dopisać: Dłużyna Górna.

You are currently viewing Przekaż 1,5% podatku na schronisko

Otrzymane środki pomogą nam modernizować schronisko i jeszcze lepiej zadbać o naszych mieszkańców. Mamy pod swoją opieką 95 psów i 35 kotów. Duża część piesków to seniorzy: Vito, Raki, Mika, Master, Spryciarz, Cywil, Rodos, Hana, Bary, Krid, Uszek, Mieciu, Dager, Rex, Wodek, Misiu, Tinka, Zuzia, Radzio, wymagają większej opieki weterynaryjnej, muszą dostawać leki, albo specjalistyczną karmę. Ale nie tylko starsze zwierzęta chorują. Kapral i Zapał biorą leki przeciwpadaczkowe, Franek ma leczoną trzustkę, Ares ma przewlekłe zapalenie skóry i dostaje drogie leki.

Mamy wiele zwierząt specjalnej troski, więc każde finansowe wsparcie jest nam potrzebne. I przekazanie nawet kilku złotych może realnie poprawić jakość życia bezdomnych zwierząt. Gdy to samo zrobi wiele osób, to uzbiera się już całkiem spora suma. Zachęcamy do wspierania lokalnych inicjatyw, jednocześnie zapraszamy do odwiedzin naszego schroniska. Można zobaczyć jak zmieniło się to miejsce na przestrzeni lat dzięki wsparciu dobrych ludzi .

Wspierać nas można również na inne sposoby! Adopcja zwierzaka, czy spacer z psem to również ogromna pomoc. Zwierzęta w schronisku są spragnione kontaktów z ludźmi – zarówno pieski jak i kotki. Nawet najlepsze schronisko nie zastąpi im domów, jednak obecność wolontariuszy umili im czas, pozwoli pozbyć się traum i pomoże odzyskać wiarę w człowieka.

Schronisko Dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej
tel. 757780412

oraz
Jeśli chcesz zrobić prezent naszym podopiecznym, możesz to zrobić tu:

Loading

Reklama
Reklama