Poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości w rękach policji

W ciągu jednej doby na terenie powiatu zgorzeleckiego policjanci zatrzymali trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.

You are currently viewing Poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości w rękach policji

Pierwsza została zatrzymana 37-letnia mieszkanka powiatu wrocławskiego. Została zatrzymana przez policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zgorzeleckiej komendy. Kobieta ma do odbycia 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

Kolejni z zatrzymanych to mieszkańcy powiatu zgorzeleckiego. Mężczyźni w wieku 27 i 31-lat mieli do odbycia zastępcze kary aresztu w związku z nieuregulowanymi grzywnami. Młodszy został zatrzymany przez policjantów z Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Bogatyni, starszy przez funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy. Obaj po zapłaceniu grzywien uwolnili się od wykonania kary.

 

 

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama