PIEŃSK – Tomasz Karp Bartkowiak w Qltur Kombinacie

Stand-up KARP wyjście z mułu.

You are currently viewing PIEŃSK – Tomasz Karp Bartkowiak w Qltur Kombinacie

Karp wyjście z mułu to mój nowy program… W sumie starego nie mam tylko jakieś tam wypociny na YouTube. Robię te całe „stand upy” już Rok, czy jestem specjalistą?… No nie koniecznie, ale to dobrze bo Łatwiej mi się postawić w pozycji widza i śmiać się razem z wami z tego całego wysypu gwiazd, wirtuozów monologu no i przecież niesamowicie pięknego współczesnego świata, gdzie wielu nic nie mówi bo się obawiają o swoją „pozycję” lub też zwyczajnie Są intencjonalnie głupi, trochę tematów życiowych, politycznych,odrobina doświadczenia z bycia kierowca międzynarodowym również w Azji.

 

 

Samokrytyka na wysokim poziomie,krytyka innych na jeszcze wyższym, jeśli oczekujesz Stand-Up przy którym schylasz głowę popijając piwko i cichy głos w niej Ci podpowiada „nieee, na pewno tego nie powie” to właśnie ten program jest dla Ciebie, atypowy stand-up z kimś, kto sam jest atypowy i dosłownie przed chwilą wstał z publiki i chwycił Mikrofon.

20% oddajemy na Fundację w tym przypadku „Animalia” dlaczego? Bo to trochę część programu i po prostu zwierzaki sa kochane.

https://fb.watch/scB6Frwqhz/

Źródło: Qltur Kombinat

Loading

Reklama
Reklama