Pidżamersi w Galerii Słowiańskiej

W sobotę, 25 maja, w godz. 12.00 – 18.00, Galeria Słowiańska zaprasza na atrakcje związane z nadchodzącym Dniem Dziecka. Na najmłodszych Klientów centrum czekać będzie szereg atrakcji związanych z animacją PJ Mask, znaną lepiej jako Pidżamersi.

You are currently viewing Pidżamersi w Galerii Słowiańskiej

W ostatnią sobotę maja do Galerii Słowiańskiej zawitają bohaterowie bajki popularnej zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek – Pidżamersów. W programie wydarzenia przewidziano takie atrakcje jak:

  • Strefa foto – w której na tle scenografii z bajki będzie można zrobić sobie selfie z Kot-boy’em i przybić sobie z nim piątkę.

  • Balonowe Laboratorium Romea – gdzie czekać będą balonowe zwierzaki i eksperyment – czy pomalowane farbą balony będą świecić w ciemności? Sprawdzimy to w naszej ciemni!

  • Wielki wyścig, czyli okazja żeby stanąć w szranki całą rodziną! Wybierzcie swojego ulubionego Pidżamersa, naciskajcie świecące przyciski w odpowiedniej kolejności, tak szybko jak się da i sprawdźcie swój wynik.

  • Strefa animacji z konkursami, w których do wygrania będą nagrody licencyjne i gdzie będzie można spotkać Kot-boy’a.

  • Stanowisko kreatywne, w którym stworzycie własną maskę superbohatera – Sowelli, Kot-boy’a lub Geksona.

  • Możliwość wyruszenia na ratunek miastu – za pomocą magnesów trzeba będzie złapać wszystkie Ćmy Luny.

  • Stanowisko dedykowanych bajce aplikacji.

 

 

Dzieci, które wezmą udział w aktywnościach i zbiorą trzy pieczątki mogą liczyć na dyplom i upominek – opaskę mocy!

Ci, którzy jeszcze nie mają pomysłu na prezent na Dzień Dziecka, mogą poszukać inspiracji w sklepach: SMYK, Empik, HalfPrice, Pepco, Reserved Kids czy Neonet. Oferta drobnych upominków i kosmetyków dostępna jest w InMedio, Douglas czy Hebe.

Loading

Reklama
Reklama