Pełna miska dla schroniska

Hey motocykliści i miłośnicy zwierząt ! W dniu 06 maja nasz klub organizuje zbiórkę karmy dla schroniska dla zwierząt, mieszczącego się w Dłużynie. Zbiórka odbędzie się na terenie supermarketu Kaufland

You are currently viewing Pełna miska dla schroniska

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich, którzy chcą pomóc potrzebującym zwierzakom, do wzięcia udziału w tej akcji charytatywnej. Na parkingu Kauflandu będziemy na Was czekać w godz. od 8:00 do 16:00.

 

Każda paczka karmy, którą przyniesiecie pomoże zapewnić wyżywienie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt w schronisku. Dlatego też, z całego serca zachęcamy Was, do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji i pomocy w dobrej sprawie !!!

Z góry dziękujemy za Waszą hojność i wsparcie ! Do zobaczenia na zbiórce !

Loading

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Wolontariuszka schroniska

    Super akcja! Ponieważ nie wszyscy jednak mają świadomość, jak najlepiej wspomóc schronisko i przebywające tam zwierzęta, dodam jeszcze, że kupując karmę, wybierajmy tę bardziej wartościową , a nie najtańszą w dużym worku. Ważne jest, aby do wszystkich dotarło, że nie musimy ratować zwierzaków przed śmiercią głodową, ponieważ dostają one wystarczająco dużo jedzenia. Powinniśmy raczej zadbać o to, by jedzenie to zawierało odpowiednie składniki odżywcze, które sprawiają, że piesek czy kotek czuje się dobrze, i nie ma problemów ze zdrowiem. Najtańsza karma jest jak fast food – można się nią najeść, ale nic poza tym. Dlatego też lepiej jest kupić mniej karmy lepszej jakości, niż wielki wór bezwartościowej paszy. Jeżeli rzeczywiście chcielibyśmy pomóc, to warto o tym pamiętać.

  2. Kolega Szpilka

    Oczywiście przyniosę coś dla Szpilka 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama