Paczki dla seniorów z DPS Ostoja

Pracownicy, rodzice oraz dzieci z Gminnego Żłobka „Muchomorek” i Publicznego Przedszkola „Krasnoludki” w Jędrzychowicach przygotowały paczki dla seniorów DPS „Ostoja” w Zgorzelcu. Do akcji Urodziny Seniora dołączyli się również przyjaciele obu placówek. Prezenty zostały przekazane w styczniu organizatorce akcji Pani Marcie Fleszar-Mikołajczyk. Następnie trafią do Domu Pomocy Społecznej „Ostoja” i będą  wręczane seniorom w dniu ich […]

You are currently viewing Paczki dla seniorów z DPS Ostoja

Pracownicy, rodzice oraz dzieci z Gminnego Żłobka „Muchomorek” i Publicznego Przedszkola „Krasnoludki” w Jędrzychowicach przygotowały paczki dla seniorów DPS „Ostoja” w Zgorzelcu. Do akcji Urodziny Seniora dołączyli się również przyjaciele obu placówek.

Prezenty zostały przekazane w styczniu organizatorce akcji Pani Marcie Fleszar-Mikołajczyk. Następnie trafią do Domu Pomocy Społecznej „Ostoja” i będą  wręczane seniorom w dniu ich urodzin. W paczkach znalazły się ramki na zdjęcia, herbaty, soki malinowe, słodkości, środki higieniczne oraz ciepłe skarpety.

Jest to kolejna akcja mająca na celu kształtowanie wśród najmłodszego pokolenia szlachetnej i otwartej postawy i uwrażliwienie ich na problem ludzi starszych, schorowanych i samotnych.

Życzymy aby prezenty sprawiły dużo radości seniorom.

Źródło: gmina.zgorzelec.pl

Loading

Reklama
Reklama