Ostrzeżenie meteorologiczne

IMGW komunikat dotyczący nadchodzących burz.

You are currently viewing Ostrzeżenie meteorologiczne

IMGW we Wrocławiu wydało w dniu dzisiejszym ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego regionu o treści:

Zjawisko: Burze z gradem
Stopień: 1
Prawdopodobieństwo: 80%

Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 10 mm do 25 mm oraz porywy wiatru do 85 km/h. Miejscami grad.

Ostrzeżenie ważne:
Od: godz. 13:00 dnia 24.07.2023
Do: godz. 00:00 dnia 25.07.2023

Uwagi: Brak

 

 

Ostrzeżenie pierwszego stopnia przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Źródło: IMGW

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. Krecik pogoda

    Zastanawiają mnie Państwa prognozy wiem że bierzecie je z IMGW, ale te prognozy nie sprawdzają się nawet w 10% tego co podają. Jest wiele autentyczniejszych prognoz które mają dużą sprawdzalność więc polecał bym zmienić pogodynkę bo to taka bezsensowne prognozowanie. Ale gdy wszędzie wydają prognozy że będą burze i ulewne opady wówczas Państwo nie wydają prognoz 🤣

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama