Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

W wyniku podjętych czynności policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma środków psychotropowych.

You are currently viewing Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy NYSA w wyniku pracy operacyjnej ukierunkowanej na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna podejrzewany był o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Przeprowadzone czynności przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych skutkowały zabezpieczeniem wagi elektronicznej oraz woreczków foliowych z suszem roślinnym i krystaliczną substancją.

 

 

Mężczyzna trafił do zgorzeleckiej komendy. Przeprowadzone badania testerem wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i metamfetamina. Łączna wartość ujawnionych narkotyków to ponad pół kilograma. Dodatkowo funkcjonariusze na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczyli od zatrzymanego pieniądze.

36-latek usłyszał już zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. Profesor Pimpek

    „… wartość ujawnionych narkotyków to ponad pół kilograma „- to po ile jest kilogram tej krystalicznej substancji a po ile suchych liści? „zabezpieczyli od zatrzymanego pieniądze” – już mnie pytam ile i w jakiej walucie ale autor tego tekstu też podejrzewany jest zarzywanie jakiś środków skutkujących zaburzeniem poprawnego przekazu. 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama