Naucz się zawodu w Żaku!

Nie zwlekaj ze zdobywaniem nowych kompetencji

You are currently viewing Naucz się zawodu w Żaku!

Skoro to czytasz, to można założyć, że prawdopodobnie szukasz nowej pracy/sposobu na awans/rozwój pasji? Założyłeś sobie ambitne cele do zrealizowania. Potrzebujesz zmiany i stawiasz na własny rozwój. Wiesz jak mówią? Żeby podziwiać widoki najpierw trzeba podjąć wyzwanie i wspiąć się na szczyt! Przyjdź do Nas i podejmijmy to wyzwanie razem. Daj nam 2 minuty, a pokażemy Ci dlaczego Żak to DOBRY wybór.

Rekrutacja
Rozpoczęcie nauki od lutego brzmi ekstremalnie, prawda? Musisz jednak wiedzieć, że do 31 marca 2023 r. prowadzimy REKRUTACJĘ w Żaku na semestr ZIMOWY… Tak, ZIMOWY. Atutem naszej szkoły jest fakt, że zapisy są bezpłatne i NIE WYMAGAMY MATURY. Dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły oraz… Twoje zaangażowanie — to wszystko składa się na Twój sukces 😊. Wejdź i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy – www.zak.edu.pl/oferta-edukacyjna

Dodawaj kierunki = mnóż korzyści
Czy wiesz, że w Żaku możesz zdobyć nie jedną, a dwie kwalifikacje jednocześnie? Ucząc się w Liceum Ogólnokształcącym lub Szkole Policealnej możesz równocześnie rozpocząć kurs jednoroczny. Zyskujesz przygotowanie do zawodu, nowe umiejętności, kompetencje oraz wiedzę X2. Dostępne kierunki znajdziesz na www.zak.edu.pl. Zyskujesz również status słuchacza i bezpłatnie wyrabiasz legitymację szkolną (obowiązuje do 24 roku życia), dzięki której otrzymujesz zniżki uczniowskie, np. na przejazd PKP. A to dopiero początek!

Czesne z 25% zniżką
Czesne na wybranych kierunkach są naprawdę niskie, bo zaczynają się od 99 zł/m-c, a kursy jednoroczne to tylko 199 zł/m-c. Wow! W perspektywie zdobytych umiejętności, kwalifikacji i lepszej pracy, to przyznasz szczerze, że niewielka cena i warto spróbować zadbać o lepsze jutro! Zwłaszcza, że decydując się na dwa wybrane kierunki zyskujesz 25% zniżkę.

Czas nauki
Decyzja dotycząca zmiany zawodu i wkroczenia na drogę zupełnie innej branży bywa odkładana z obawy o wyczerpujący proces realizacji. W Żaku to max 4 semestry na kierunku policealnym i 2 semestry na kursach jednorocznych. I najważniejsze — większość kierunków policealnych jest BEZPŁATNA.

Korzyści
Pakiet ze zniżką 25% za podjęcie nauki na dwóch kierunkach to nie jedyna korzystna perspektywa. Posiadamy świetnie wyposażone pracownie, przyjazne sale klasowe i idealną lokalizację. Żak w Zgorzelcu to też przyjazna, profesjonalna obsługa sekretariatu, która jest otwarta i pomocna na każdym etapie Twojej edukacji. Nauczyciele, sekretarze oraz dyrektor szkoły do każdego słuchacza podchodzą indywidualnie i w przyjaznej atmosferze.
Oferta edukacyjna Żaka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kandydatów. Pamiętaj, że zimowa rekrutacja trwa do 31 marca! Pełną listę dostępnych kierunków znajdziesz na https://zgorzelec.zak.edu.pl.
Jedyny warunek… zapisz się i bądź z nami!

Zapraszamy do sekretariatu: Zgorzelec, ul. Warszawska 11. Sekretariat otwarty od 9:00 do 17:00 w dni powszednie, oraz od 8:00 do 16:00 w soboty. Kontakt pod nr telefonu: 75 77 19 106.

Loading

Reklama
Reklama