Nagrody dla policjantów

W Komisariacie Policji w Bogatyni odbyło się uroczyste wręczenie nagród ze środków przekazanych przez Samorząd Gminy Bogatynia. Funkcjonariusze w obecności swoich przełożonych oraz Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Pana Wojciecha Dobrołowicza odebrali podziękowania za zaangażowanie, trud oraz profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiązków. Samorząd Gminy Bogatynia przeznaczył dodatkowe środki pieniężne na Fundusz Wsparcia Policji. Z przekazanych […]

You are currently viewing Nagrody dla policjantów

W Komisariacie Policji w Bogatyni odbyło się uroczyste wręczenie nagród ze środków przekazanych przez Samorząd Gminy Bogatynia. Funkcjonariusze w obecności swoich przełożonych oraz Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Pana Wojciecha Dobrołowicza odebrali podziękowania za zaangażowanie, trud oraz profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiązków.

Samorząd Gminy Bogatynia przeznaczył dodatkowe środki pieniężne na Fundusz Wsparcia Policji. Z przekazanych funduszy Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu podinsp. Jarosław Burdzy za szczególne zaangażowanie przy realizacji zadań służbowych i osiągnięcia w służbie przyznał 14 funkcjonariuszom nagrody pieniężne. W obecności swoich przełożonych oraz Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Pana Wojciecha Dobrołowicza, policjanci odebrali nagrody oraz podziękowania za zaangażowanie, trud oraz profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiązków.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama