MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW PSP W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

W dniach 24-25 sierpnia br. na piaskowych boiskach Plażowej Areny w Górze rozegrane zostały niezapomniane Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego Strażaków PSP w Siatkówce Plażowej!

You are currently viewing MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW PSP W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Po dwóch dniach pełnych niesamowitych zmagań i emocji, wyłoniliśmy zwycięzców!
Tegoroczną czołową pozycję zajęła ekipa z Komendy Miejskiej PSP we Wrocławiu, reprezentowana przez st. sekc. Marcina Kota i sekc. Mateusza Kamińskiego.

Nie można zapomnieć o wspaniałej drużynie z Komendy Powiatowej PSP w Świdnicy, w składzie mł. asp. Piotra Borkowskiego i st. ogn. Pawła Pitucha, którzy zdobyli zasłużone drugie miejsce!
Na trzecim stopniu podium stanęli ogn. Łukasz Mesjasz i st. sekc. Szymon Szklarz, reprezentujący Komendę Miejską PSP w Zgorzelcu.

Ogromne brawa również dla ekipy z KP PSP w Górze, w składzie st. ogn. Wojciecha Skarłubowicza i str. Bartosza Zygmunta, którzy śmiało walczyli i znaleźli się tuż za podium!

 

 

Duma i radość towarzyszyły wręczaniu pamiątkowych dyplomów, pucharów i zasłużonych nagród. Wspaniała chwila, gdy Zastępca Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu bryg. Michał Pięta, przy wsparciu Komendanta Powiatowego PSP w Górze st. bryg. Krzysztofa Panochy oraz Wicestarosty Górowskiego Andrzeja Rogali, uhonorowali wyróżnionych strażaków!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, pasję i fair play na boisku! Dziękujemy za wspaniałe widowisko i niezapomniane chwile!

Foto: kpt. Andrzej Kauch

Źródło: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu

Loading

Reklama
Reklama