Mieszkanie w Zgorzelcu – przedłużamy nabór wniosków

Zainteresowani najmem mieszkań przy ul. Lubańskiej w Zgorzelcu, którzy jeszcze nie złożyli wniosku, wciąż mają możliwość to zrobić. Podany przed miesiącem termin naboru upływa dzisiaj, jednak urząd będzie kontynuował przyjmowanie wniosków do odwołania.

You are currently viewing Mieszkanie w Zgorzelcu – przedłużamy nabór wniosków

Dzisiaj o północy upływa ogłoszony miesiąc temu termin naboru wniosków na najem mieszkań, które PFR Nieruchomości wybudował w ramach programu Mieszkanie + na przekazanym przez samorząd terenie przy ul. Lubańskiej.

Oferta najmu mieszkań na nowo wybudowanym osiedlu przy ul. Lubańskiej cieszy się dużym zainteresowaniem, jednak samo złożenie wniosku, choć stanowi bardzo ważną dla miasta deklarację, nie jest równoznaczne z podpisaniem umowy najmu. Zdajemy sobie sprawę, że ostateczna decyzja przyszłych najemców zależy od wielu czynników, w tym możliwości uzyskania punktów preferencyjnych i dopłat, które na wstępnym etapie są jeszcze niewiadomą. Liczymy się z tym, że pewien procent wnioskujących może ostatecznie zmienić zdanie. Każdy ma czas na zastanowienie aż do podpisania umowy.

 

 

Mając to na uwadze zdecydowaliśmy, że mimo upływu terminu, będziemy przyjmować wnioski do odwołania.

Przypominamy też, że złożone wnioski są rozpatrywane sukcesywnie, zgodnie z kolejnością wpływu. Zawarcie umów najmu natomiast uzależnione jest od ilości i rodzaju dostępnych mieszkań.

Źródło: zgorzelec.eu

Loading

Reklama
Reklama