Medaliści z Pieńska

7 medali ( 2 złote , 4 srebrne, 1 brązowy ) Mistrzostw Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym oraz 1 medal ( srebrny ) Pucharu Polski w wyciskaniu leżąc – to plon medalowy zawodniczek i zawodników sekcji trójboju siłowego MGKS Hutnik w Pieńsku.

You are currently viewing Medaliści z Pieńska
Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym/Puchar Polski w Wyciskaniu Leżąc odbyły się 25 i 26 lutego w Jasieńcu koło Warszawy.
Złoto dla 15 letniej Wiktorii Pijanowskiej z nowym rekordem życiowym 52.5kg. Drugie złoto dla Natalii Selwiak także z życiówką 72.5kg ( juniorki do lat 18 ).
Srebrne medale dla Cypriana Majda – 110kg ( junior do lat 20 ) , Adama Winiarskiego – 145kg ( weteran ) , Arkadiusza Kozak – 155kg ( weteran ) , Rafała Nowakowskiego – 175kg ( weteran ) oraz brązowy medal Ireny Łaskawy w kategorii wagowej 63KG z nowym rekordem życiowym 52.5kg.
Dodatkowo w niedzielę w Pucharze Polski wystąpiła Natalia Selwiak, która rywalizowała o złoto w kategorii Open juniorek do lat 18 ze swoją koleżanką z Kadry Polski Justyną Pietrykowską.
Jeżeli chodzi o wyciśnięty ciężar to lepsza okazała się Natalia uzyskując wynik 120kg ( poprawiony o 17.5kg rekord Polski ) przy 117.5kg rywalki. Natomiast w przeliczeniu na punkty górą była zawodniczka z Knurowa .
Te osiągnięcia medalowe uzupełnione zostały o 4 miejsce Aleksa Kowalczyka ( junior do lat 16 ), 6 miejsce Szymona Grzelińskiego ( junior do lat 18 ) i 7 miejsce Kamila Daćko ( junior do lat 18 ).
Źródło: MGKS Hutnik Pieńsk Sekcja trójboju siłowego

Loading

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Anonim

    Gratuluję i pozdrawiam.🌹👍😀

  2. Zenon płaska ławka

    Gratulacje!!!!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama