List do mieszkańców od Kamila Barczyka

Ochrona zdrowia, poprawa jakości systemu edukacji oraz rozwój kultury i turystyki to kwestie, nad którymi zamierza pracować kandydujący z listy Bezpartyjnych Samorządowców, Dyrektor Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu – Kamil Barczyk.

You are currently viewing List do mieszkańców od Kamila Barczyka

Drodzy Mieszkańcy,

Postanowiłem kandydować w zbliżających się wyborach do Senatu i proszę Państwa o głos. Jako Dyrektor Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu, mając na uwadze dobro drugiego człowieka, dążę na co dzień do poprawy jakości świadczeń medycznych. Wdrażając nowe i odważne koncepcje, szpital powiatowy przeszedł niesamowitą drogę rozwoju. W niespełna trzy lata udało się zrealizować projekty i inwestycje na łączną kwotę ponad 120 mln zł. Było to możliwe dzięki współpracy z instytucjami państwowymi i samorządowymi. Uważam, iż moje zaangażowanie i skuteczność dają szansę rozwoju całego naszego regionu.

Ochrona zdrowia to jeden z najważniejszych priorytetów w życiu każdego człowieka. Dlatego moim głównym celem jest wprowadzenie kompleksowego programu poprawy jakości opieki zdrowotnej. Chciałbym, by nasz region wkrótce był najzdrowszym regionem Polski.

Kolejnym priorytetem jest dla mnie poprawa jakości systemu edukacji, z dbałością o autorytet nauczyciela i bezpieczny rozwój ucznia. Dobre szkoły oraz sieć żłobków i przedszkoli to inwestycja w mądre społeczeństwo. Ważny jest także rozwój miejsc opieki seniora oraz miejsc kultury i turystyki. Chciałbym, aby nasz region był znany z innowacyjności oraz zrównoważonego rozwoju.

Moją rolą jako Dyrektora Szpitala i Senatora będzie także reprezentowanie Państwa w Senacie i dbanie o Wasze interesy. Tak jak dotychczas, będę otwarty na Państwa opinie, pomysły i problemy. Razem możemy osiągnąć wiele
i wpływać na decyzje podejmowane na szczeblu krajowym.

15 października dokonacie Państwo wyboru. Każdy głos na mnie, to inwestycja w pewne i zdrowsze jutro Państwa i przyszłych pokoleń.

Loading

Reklama
Reklama