Koncert rockowy zespołu Wszyscy Byliśmy Harcerzami

W nadchodzący piątek, 13 października o godzinie 20:00, Hufiec ZHP Zgorzelec zaprasza na koncert zespołu WBH Wszyscy Byliśmy Harcerzami, który odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.

You are currently viewing Koncert rockowy zespołu Wszyscy Byliśmy Harcerzami

O zespole WBH

Piosenki harcerskie i turystyczne takie jak „Krajka,” „Płonie ognisko,” czy „Hej przyjaciele” w energetycznych rockowych aranżacjach? Dlaczego nie!
W 2012 roku grupa przyjaciół, będących muzykami rockowymi, postanowiła odnowić i przearanżować klasyczne, kochane piosenki harcerskie oraz turystyczne.

 

 

Zespół wydał trzy płyty:

  • Trzy pióra w roku 2012 Sonic Records (singiel „Płonie ognisko”)
  • Cztery żywioły w roku 2017 Agencja Muzyczna Polskiego Radia (singiel „Zielony płomień”)
  • Piąta strona świata w roku 2022 Wydawnictwo Gniazdo Piratów (singiel „Jedno przyrzeczenie”)

Obecny skład zespołu to: Marcin Rzońca (wokal), Daniel Konatowicz (wokal, gitara), Darek Krasnodębski (gitara basowa, wokal) i Mirek Wójcik (perkusja). Grają oni kilkadziesiąt koncertów rocznie, między innymi na Przystanku Woodstock w 2013 roku, wielokrotnie na warszawskich Juwenaliach, Dniach Chorągwi Mazowieckiej, Międzynarodowym Zlocie Skautów Intercamp w Nysie, a także na wielu festiwalach i przeglądach piosenki oraz imprezach samorządowych w całej Polsce.

Ich koncerty to ponadgodzinna uczta dla fanów piosenki w nowoczesnej aranżacji, ale z zachowanymi dobrze znanymi słowami i melodią. Zawsze zapewniają pełne sale (kluby, domy kultury) i niezapomnianą zabawę.

Wstęp na koncert jest bezpłatny przy okazaniu dowolnego symbolu ZHP (nawet własnoręcznie narysowanego).

Źródło: Hufiec ZHP Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama