Jubileusz 35 lat istnienia Koła Diabetyków

Dnia 19 października 2023 r. Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński uczestniczył w spotkaniu zorganizowanym przez Koło Miejskie Diabetyków w Zgorzelcu z okazji jubileuszu 35 lat istnienia koła.

You are currently viewing Jubileusz 35 lat istnienia Koła Diabetyków

To niezwykły jubileusz, który podkreśla wyjątkową i godną podziwu działalność na rzecz osób z chorobą cukrzycy. Na zaproszenie organizatorów udział w spotkaniu również wzięli Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz oraz Zastępca Wójta Gminy Zgorzelec Marek Wolanin.

Podczas uroczystości Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński podziękował Zarządowi oraz wszystkim członkom organizacji za dotychczasową, wieloletnią działalność. Podkreślił rolę Koła Diabetyków, które przez te wszystkie lata stało się prawdziwym wsparciem dla cukrzyków oraz ich rodzin. Praca członków stowarzyszenia w zakresie edukacji, promocji zdrowego stylu życia, organizacji spotkań, konsultacji i innych form pomocy jest nieoceniona.

Spotkanie było okazją do wspólnego świętowania, podsumowania minionych lat, określenia kierunków działań na przyszłość, przekazania nowym członkom legitymacji oraz złożenia podziękowań dla dotychczasowych Prezesów Koła Miejskiego Diabetyków w Zgorzelcu.

Źródło: Powiat Zgorzelecki

Loading

Reklama
Reklama