Jubileusz 18-lecia LUSATII

28 maja br. odbył się Jubileusz 18-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Lusatia”, działającego w naszej szkole przy wsparciu GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach.

You are currently viewing Jubileusz 18-lecia LUSATII

Kierownikiem i założycielem zespołu jest Artur Burdosz – nauczyciel wychowania fizycznego. Dzisiejszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj, Dyrektor GOK Małgorzata Korelin, Dyrektorzy gminnych placówek oświatowych, społeczność szkolna, licznie zgromadzeni rodzice , dziadkowie oraz zaproszeni goście. W ciągu 18 lat przez zespół przewinęły się setki uczniów. Niektórzy, są już licealistami, a nadal tańczą i śpiewają w zespole.

 

 

Od 18 lat „Lusatia” zachwyca wszystkich pięknym śpiewem, tańcem i barwnymi strojami. Gratulacjom i podziękowaniom nie było końca.  Nagrodę i list gratulacyjny dla zespołu wręczył Wójt Gminy Zgorzelec, życząc zespołowi dalszych sukcesów.  Jesteśmy dumni z tego, że właśnie w naszej szkole, dzięki ogromnej pracy i zaangażowaniu Kierownika Zespołu Artura Burdosza uczniowie mogą rozwijać swoje talenty. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

Źródło: gmina.zgorzelec.pl

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama