Jesienny bieg 4 Pory Roku 2023

To już trzeci bieg w ramach 9. edycji cyklu „4 pory roku” o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Zgorzelecka grupa biegowa EDI Team zaprasza na jesienny bieg na dystansie 5000m, na stadionie przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu.

You are currently viewing Jesienny bieg 4 Pory Roku 2023

W imprezie biegowej rywalizujemy cztery raz w roku. Biegi rozgrywane są pod koniec każdego kwartału. Najbliższy start to bieg jesienny: 24 września, godzina 17:00. Start w całym cyklu jest bezpłatny.

Przypominamy: Uczestnicy startują w trzech grupach: amatorzy, średniozaawansowani i elita. Zasady rywalizacji nie są typowe. Czas uzyskany na mecie przeliczamy na punkty wg specjalnie opracowanych tabel. Oprócz rywalizacji indywidualnej przeprowadzamy także konfrontacje drużyn, które mogą składać się z 2-3 osób.

„4 pory roku” to także biegi dla dzieci-  bez pomiaru czasu, bez rywalizacji, po prostu dla zabawy.

 

 

Zainteresowanych zapraszamy po szczegóły na stronę internetową organizatora.

4 PORY ROKU – regulamin

Wydarzenie objęte patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec. Organizatora aktywnie wspiera Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Zgorzelcu.

Partnerzy cyklu: MONTEX Polska, Carrefour Zgorzelec, Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą UM w Zgorzelcu, dziennik www.zgorzelec.info

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków budżetu Miasta Zgorzelec (Gmina Miejska Zgorzelec).

Źródło: EDI Team Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama