Jarmark Bożonarodzeniowy w Zgorzelcu

Pyszne smakołyki, unikatowe rzemiosło, regionalni twórcy, warsztaty, występy… Burmistrz Miasta Zgorzelec, Miejski Dom Kultury i CSR sp. z o.o. zapraszają 9-10 grudnia na Jarmark Bożonarodzeniowy 2023.

You are currently viewing Jarmark Bożonarodzeniowy w Zgorzelcu

Zgorzelecki Jarmark to po pierwsze stragany! A na nich: regionalne produkty, autorskie przepisy, rękodzieło dostępne tylko podczas jarmarku, szereg nietuzinkowych pomysłów na prezenty, świąteczne dodatki czy ozdoby. Pełna różnorodność w świątecznym klimacie.

Po drugie strefa dla najmłodszych! Nieodzownym elementem przedświątecznego kiermaszu są warsztaty i animacje dla dzieci,  świąteczne zabawy i spotkanie ze Św. Mikołajem. Nie inaczej będzie tym razem! Święty i elfy mają już Zgorzelec w swoim terminarzu!

 

 

Po trzecie klimatyczne koncerty! Występy wokalne, kolędy i kolejna edycja „Melodii pod Choinkę” z wyjątkowym gościem. Dzięki muzycznej oprawie bożonarodzeniowy nastrój gwarantowany.

SOBOTA:

godz. 15:00 – 19:00 świąteczne warsztaty dla dzieci

godz. 16:00 – 17:00 spotkanie ze Św. Mikołajem

godz. 18:00 – koncert kolęd w wykonaniu Magdaleny Januszkiewicz – Buras

NIEDZIELA:

godz. 14:00 – 18:00 świąteczne warsztaty dla dzieci

godz. 15:30 – 16:15 występy wokalne

godz. 18:00 – koncert Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów z gościnnym udziałem Kuby Badacha / bilety w cenie 50zł, do nabycia w MDKu i CSR/.

Bądź z nami podczas tego magicznego wydarzenia i poczuj klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia!

Widzimy się:

  • 9-10 grudnia,
  • w godz. 14:00- 20:00,
  • na hali PGE Turów Arena w Zgorzelcu, przy ul. Lubańskiej.

Zapraszamy!

Źródło: zgorzelec.eu

Loading

Reklama
Reklama