Jan Małecki uczeń LO z tytułem finalisty OWOBiO

Za nami VII już edycja olimpiady – uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich powrócił z olimpiady z tytułem finalisty Jan Małecki z klasy 1B rywalizował z grupą 160 najlepszych uczniów z całej Polski wyłonionych z wcześniejszego etapu okręgowego. W finale z najlepszymi rywalizowali Michał Lisicki z klasy 4B oraz Franciszek Kałas z klasy 3C. Niestety […]

You are currently viewing Jan Małecki uczeń LO z tytułem finalisty OWOBiO

Za nami VII już edycja olimpiady – uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich powrócił z olimpiady z tytułem finalisty Jan Małecki z klasy 1B rywalizował z grupą 160 najlepszych uczniów z całej Polski wyłonionych z wcześniejszego etapu okręgowego.

W finale z najlepszymi rywalizowali Michał Lisicki z klasy 4B oraz Franciszek Kałas z klasy 3C. Niestety chłopakom zabrakło trochę szczęścia i musieli uznać wyższość swojego młodszego kolegi.

 

 

Janek dopiero rozpoczyna swoją przygodę z olimpiadami, wierzymy że jego wiedza z roku na rok będzie coraz większa, a to z pewnością przyniesie mu jeszcze niejeden sukces, czego życzymy mu już dziś.

Słowa uznania należą się p. Tomaszowi Mańkowskiemu, który już od wielu lat jest opiekunem merytorycznym naszych olimpijczyków. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Źródł0: Powiat Zgorzelecki

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. Tomek

    Zasługi Pana Tomasza Mankowskiego są żadne w tym przypadku. To ciężka praca Janka i jego zamiłowanie do książek są podstawą tego sukcesu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama