Finał Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w tenisie stołowym

WICEMISTRZOSTWO DOLNEGO ŚLĄSKA DLA SP5 W BOGATYNI I AWANS DO FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM!!!

You are currently viewing Finał Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w tenisie stołowym

W piątek 22 marca 2024 r. w Brzegu Dolnym rozegrany został Finał Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego. W turnieju zagrało 8 najlepszych drużyn dziewcząt i chłopców z województwa dolnośląskiego, które zostały wyłonione w drodze eliminacji miejskich, powiatowych a następnie strefowych. W turnieju wzięły udział szkoły z: Głogowa, Wrocławia, Świdnicy, Polkowic, Krosnowic i Siedlęcina oraz drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bogatyni Filip Cytowicz i Błażej Paszkiewicz, którzy po zaciętej rywalizacji zajęli II miejsce i zostali wicemistrzami Dolnego Śląska. Tym samym chłopcy uzyskali prawo do udziału w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców, który odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2024 r. w Rawie Mazowieckiej. To wielki sukces. GRATULUJEMY!!!

 

 

Serdecznie podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Pana Wojciecha Dobrołowicza za zorganizowanie transportu.

Loading

Reklama
Reklama