„Akcja Anihilacja” – z największą ilością głosów!

W dniach 11-13.08.2023 w Pabianicach odbyła się 11 edycja Festiwalu Filmowego Kocham Dziwne Kino!!!

You are currently viewing „Akcja Anihilacja” – z największą ilością głosów!

Największą liczbę głosów otrzymał film w reżyserii Dawida Topora z Pieńska –  „Akcja Anihilacja” (25).

Tuż za nim, z 20 głosami, uplasowała się animacja „HollyMolly” Kamila Pośnika. Trzeci Złoty Mól powędrował do Małgorzaty Wowczak za „Oczniaka” (14 głosów).

Wyróżnienie otrzymała produkcja Adriana Michalskiego „The Legend od Giga Commando” (13 głosów).

 

 

Wszystkim twórcom, tym nagrodzonym i tym tuż poza podium, gratulujemy talentu i wytrwałości w dążeniu do zmieniania świata na lepsze za pomocą swoich dzieł.

AKTUALIZACJA

Za nami pełna emocji sobota na wyjątkowym Festiwal Filmowy Kocham Dziwne Kino vol. 11. Wyjątkowym z wielu względów. Trzeba bowiem Wam wiedzieć, że jest to bardzo demokratyczna impreza, na której to publiczność wybiera jej zdaniem najlepszy film. Festiwal dla ekipy Penzigera bardzo owocny – znaleźliśmy się w finale, a później… 1 miejsce i złoty mol!

Ciekawa impreza, wyjątkowi ludzie, niesamowite historie i ten specyficzny klimat. Nakłada się na to ogromny luz, zero krawaciarstwa czy robienia z tego gali oskarowej. Jak dotąd z tego też powodu mój ulubiony festiwal, który zrobił na mnie wrażenie. Polecam serdecznie wszystkim tym, którzy widzą w filmie coś więcej niż mainstreamową rozrywkę i poszukują oryginalnych treści. Wszystko to działa pod czujnym okiem Dawid Gryza i tutaj ogromny ukłon za wkład w rozwój tej imprezy. Chłopie, robisz zajebistą rzecz!

Chciałbym podziękować również mojej rodzinie filmowej, bez której nie zrealizowałbym swojej wizji artystycznej. Jesteście wielcy – dziękuję z całego serducha!!! To właśnie dzięki wspólnej pracy i pasji, które potrafiliśmy przekuć w to zwycięstwo, pokazujemy że nawet z takiego małego Pieńska mogą wyjść cenione filmy. Zdobyliśmy uznanie publiczności, otrzymując przy tym dodatkowe paliwo do dalszego działania. Jest duma.
Gratuluje oczywiście pozostałym uczestnikom, którzy zaprezentowali wysoki poziom. Walka byla wyrównana, przez co wynik też nie był taki oczywisty a od drugiego miejsca dzieliło nas zaledwie 5 głosów.

My natomiast nie poddajemy się i działamy dalej, podnosząc z kolejnym filmem poprzeczkę. W montażu czeka „Hipergamia” a w planach następna produkcja, tym razem o egzorcyzmach. Przed nami kolejne festiwale i kto wie, może kolejne nagrody…

Źródło: Penziger Horror Movies

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. Olga axe

    brawo Dawid ;*

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama