„Dziecięca Strefa Trójstyku” na Festynie Europejskim

Dnia 27.04.2024 r. w godzinach 14:00-18:00 podczas Festynu Europejskiego w Porajowie na styku trzech granic zorganizowana zostanie „Dziecięca Strefa Trójstyku”, na którą serdecznie zapraszamy.

You are currently viewing „Dziecięca Strefa Trójstyku” na Festynie Europejskim

Pojawią się liczne atrakcje dla najmłodszych – dmuchane zamki, animacje i gry. Przewidziano również warsztaty plastyczne, gdzie dzieci będą mogły ponieść się swojej wyobraźni oraz skorzystać z licznych festynowych atrakcji. Dzieci z Polski, Czech i Niemiec zintegrują się we wspólnej zabawie, uczestnicząc jednocześnie w historycznym wydarzeniu świętowania 20-lecia wstąpienia Polski i Czech do Unii Europejskiej.

 

 

Na wydarzenie będzie można dojechać autobusem, który wyjedzie spod Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia o godzinie 13:30.
Powrót zaplanowano spod sklepu „Biedronka” w Porajowie o godzinie 18:15. Dodatkowy kurs wyruszy o godzinie 10:30 z Bogatyni i o 23:15 z Porajowa.

Działanie „Dziecięca Strefa Trójstyku w ramach Festynu Na wspólnej drodze” powstało w ramach polsko-czeskiego projektu „Tradycyjnie i Integracyjnie w Trójstyku”, który jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Małych Projektów Program Interreg Republika Czeska – Polska 2021-2027.

Źródło: Bogatynia.pl

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama