„Drift Wars” dla Rodzinnego Domu Dziecka w Lasowie

W dniu 28 kwietnia o godzinie 12 na starym rynku w Zgorzelcu odbył się niezwykły zlot motoryzacyjny pod nazwą „Drift Wars”, którego celem było wsparcie Rodzinnego Domu Dziecka w Lasowie. Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem, ponieważ udało się zebrać imponującą kwotę 31 256 zł i 18 gr na potrzeby placówki.

You are currently viewing „Drift Wars” dla  Rodzinnego Domu Dziecka w Lasowie

Uczestnicy zlotu mieli okazję podziwiać niezwykłe samochody po modyfikacjach, które przyciągały uwagę swoim wyglądem i osiągami. Dodatkowo, można było wziąć udział w emocjonujących przejazdach drift taxi oraz przejażdżkach samochodami po mieście, co dostarczyło niezapomnianych wrażeń.

Organizatorzy zadbali również o atmosferę towarzyską i rozrywkę. Można było spotkać takie osoby jak, PrzemoZnawca, Venomgreen czy Młody Pelikan. Na miejscu znalazła się atrakcyjna strefa gastronomiczna, gdzie można było skosztować różnorodnych przysmaków. Dla najmłodszych uczestników zlotu przygotowano zamki dmuchane, które zapewniły wiele radości i zabawy.

Ponadto, nie mogło zabraknąć kulturalnych atrakcji. Na scenie wystąpiła grupa taneczna KDance Studio, prezentując widowiskowy pokaz taneczny, który zachwycił publiczność.

Kulminacyjnym punktem wydarzenia był koncert wykonawców muzycznych m.in, Korsak, Bruni czy gwiazda wieczoru Malicha który zakończył udaną imprezę. Wszystkie te elementy wspólnie stworzyły niezapomniany dzień, pełen emocji i wrażeń, a przede wszystkim przyniosły wymierne korzyści dla Rodzinnego Domu Dziecka w Lasowie.

 

 

Ogromne podziękowania należą się dla Burmistrza Miasta Zgorzelec za Patronat wydarzenia jakim było „Drift wars by Crownteam” Nie można zapomnieć również o głównych sponsorach wydarzenia czyli Firmie Sochacki Nieruchomości jak i Stalmag- People for Steel.

Dzięki hojności i zaangażowaniu wszystkich uczestników, zlot stał się nie tylko okazją do wspólnego świętowania pasji motoryzacyjnej, lecz także dowodem solidarności społecznej i troski o potrzebujących.

 

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama