Dolnośląski Festiwal 2023 NORDIC WALKING

Już 12 sierpnia – przyszła sobota, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie na Przystani Żeglarskiej KS Turów w Ręczynie (Gmina Zgorzelec).

You are currently viewing Dolnośląski Festiwal 2023 NORDIC WALKING

Celem tego festiwalu jest promocja zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. Planowane są różne trasy marszu Nordic Walking o długości 2,5 km, 5 km i 10 km, dostępne dla wszystkich bez względu na wiek. Trasa przebiega przez malownicze tereny z widokiem na góry, przechodząc obok pól, jeziora, strumyków a nawet zahaczając o Czechy!

 

 

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 11:30 dla marszu na 10 km i o godzinie 12:00 dla tras na 2,5 i 5 km. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą marsz, otrzymają pamiątkowe medale, a także wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród sportowych.

Zapraszamy do udziału i wspólnego odkrywania piękna Dolnego Śląska w atmosferze rekreacji i dobrej zabawy!

Zapisy online http://herkules.org.pl/events/dolnoslaski-festiwal-nordic-walking-reczyn-16/ lub w Biurze Zawodów na miejscu – w godzinach od 10.00 do 11.40.. Limit uczestników – 500 osób. Zapisy kończą się na 2 dni przed imprezą w danej edycji Więcej informacji – https://www.facebook.com/DolnoslaskiFestiwalNordicWalking

Następne wydarzenia:

20.08 – Ścinawa – niedziela 26.08

– Głogów – sobota 10.09

– Radwanice – niedziela 30.09

– Legnica FINAŁ – sobota

Źródło:  Dolnośląski Festiwal Nordic Walking 

Loading

Reklama
Reklama