Długi weekend czas start

Zachęcamy Was do skorzystania z atrakcji w naszym mieście.

You are currently viewing Długi weekend czas start

Majówka zapowiada się niezwykle interesująco:

𝟐𝟗 𝐤𝐰𝐢𝐞𝐭𝐧𝐢𝐚, o godzinie 𝟷𝟽:𝟶𝟶 zapraszamy do Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu na 𝗽𝗿𝗲𝗺𝗶𝗲𝗿𝗼𝘄𝘆 𝘀𝗽𝗲𝗸𝘁𝗮𝗸𝗹 𝘁𝗲𝗮𝘁𝗿𝘂 𝗞𝗼𝗺𝗽𝗮𝘀 . Kompas to grupa zawiązana w Zgorzelcu pod skrzydłami fundacji Kuźnia, a złożona z młodych Ukraińców, którzy uciekli przed wojną do Polski. „Bajka wróżki” została napisana i wyreżyserowana przez samą młodzież. Wstęp wolny.

𝟏 𝐦𝐚𝐣𝐚, od godziny 𝟣𝟤:𝟥𝟢 Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Życzliwych zaprasza do wspólnego świętowania i udziału w 𝗳𝗲𝘀𝘁𝘆𝗻𝗶𝗲 𝗿𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗻𝘆𝗺 , w ramach organizowanego przez siebie corocznego Przeglądu Zespołów Muzyczno-Wokalnych. Festyn przy kościele Św. Józefa Robotnika w Zgorzelcu, ul. Kozaka 2

𝟑 𝐦𝐚𝐣𝐚 – 𝟐𝟑𝟐. 𝐫𝐨𝐜𝐳𝐧𝐢𝐜𝐚 𝐔𝐜𝐡𝐰𝐚𝐥𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐊𝐨𝐧𝐬𝐭𝐲𝐭𝐮𝐜𝐣𝐢 𝟑 𝐌𝐚𝐣𝐚
♦ 𝒈𝒐𝒅𝒛𝒊𝒏𝒂 11:00 – Msza Święta w intencji Ojczyzny, w kościele Św. Bonifacego
♦ 𝒈𝒐𝒅𝒛𝒊𝒏𝒂 12:00 – uroczystości patriotyczne pod Pomnikiem Millenium
♦ godzina 20:30 – pierwszy w tym roku seans filmowy kina pod gwiazdami przy @Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu. Plenerowy pokaz filmu „Wielka Majówka” połączony z ogniskiem. Zabierzcie kocyk i kiełbaskę. Do zobaczenia na skwerze przy północnej ścianie MDK.

 

𝟑 𝐦𝐚𝐣𝐚,  godzina 17:00, Centrum Kultury EuroRegioKom w Pieńsku – w imieniu organizatorów polecamy waszej uwadze koncert „Od serca do serca” Nowej Filharmonii Łużyckiej z Görlitz. Jako solista błyszczeć będzie polski skrzypek Marcin Markowicz. Wstęp wolny.

 

Od 𝟐𝟖 𝐤𝐰𝐢𝐞𝐭𝐧𝐢𝐚, godzina 18:01 Kino PoZa NoVa – najlepsze kino w Zgorzelcu proponuje nam kolejny majstersztyk kinematografii. „Bo się boi” to pełna czarnego humoru opowieść o człowieku, który panicznie boi się wszystkiego. Jednak telefon od matki zmusi go do wyruszenia w epicką podróż. W rolę lękającego się wszystkiego mężczyzny wcielił się 𝗝𝗼𝗮𝗾𝘂𝗶𝗻 𝗣𝗵𝗼𝗲𝗻𝗶𝘅 (laureat Oscara za tytułową rolę w „Jokerze”).

Co jeszcze w mieście?
Na sportowo:

29 kwietnia, godzina 11:00 -już po raz dwudziesty pierwszy popłyniemy po uśmiech dziecka w Powiatowej Lidze Pływackiej, która składa się z trzech cykli zawodów. W najbliższą sobotę czeka nas druga odsłona tej rywalizacji. CSR Sp. z o.o.

29 kwietnia, godzina 9:00- biało-czerwony Bieg po Flagę z parkrun Park Nadnyski 🇵🇱🇵🇱 Na mecie lub jako wolontariusz(ka) tej edycji parkrun otrzymasz jedną z 50 przygotowanych flag narodowych!
Szczegóły na profilu parkrun Park Nadnyski, Zgorzelec
Bądźcie z nami #zgorzelec #zgorzeleceu #SeeYouInZgorzelec

Źródło: Zgorzelec Miasto

Loading

Reklama
Reklama