BOGATYNIA – Wieczór jasełkowych emocji

W ubiegły czwartek, 11 stycznia, na deskach Bogatyńskiego Ośrodka Kultury, już po raz dwudziesty drugi, odbył się Przegląd Widowisk Jasełkowych „Jasełka 2024” przygotowany przez dzieci z oddziałów przedszkolnych, przedszkoli oraz szkół podstawowych miasta i gminy. Prowadzącym wieczór był Dyrektor Bogatyńskiego Ośrodka Kultury – Marcin Woroniecki.

You are currently viewing BOGATYNIA – Wieczór jasełkowych emocji

W ramach XXII Przeglądu Widowisk Jasełkowych „Jasełka 2024” zaprezentowało się blisko 200 dzieci z placówek: Przedszkola Publicznego nr 7 w Bogatyni, Przedszkola Publicznego nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Bogatyni, Przedszkola Publicznego nr 1 w Porajowie, dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Opolnie Zdroju, jak również dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3. Niestety sezon na przeziębienia sprawił, że w przeglądzie nie wzięły udziału dzieci z Przedszkola Publicznego nr 5.

 

 

Tego wieczoru w wypełnionej po brzegi sali widowiskowej mogliśmy podziwiać pełne zaangażowania inscenizacje teatralne, przygotowane przez najmłodszych mieszkańców naszego miasta i gminy oraz ich opiekunów. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek w którym wzięli udział również zaproszeni na ten wieczór goście – burmistrz Wojciech Dobrołowicz oraz Zastępca Burmistrza ds. Społecznych – Aleksandra Ratajczak. Wszyscy mali uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Na koniec, za ten pełen pozytywnych emocji, blisko dwugodzinny, jasełkowy wieczór, podziękował najmłodszym i ich opiekunom burmistrz Wojciech Dobrołowicz.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Źródło: Bogatynia.pl

Loading

Reklama
Reklama