BOGATYNIA – Święto Dziadków w Działoszynie

6 lutego Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Działoszynie stała się miejscem pełnym ciepła i radości, gdzie uczczone zostały jedne z najważniejszych postaci w życiu każdego człowieka – Babcie i Dziadkowie.

You are currently viewing BOGATYNIA – Święto Dziadków w Działoszynie

W pięknie przystrojonej sali gimnastycznej, na zaproszenie najmłodszych oraz dyrekcji szkoły, zebrała się liczna grupa gości z okolicznych miejscowości, aby wspólnie świętować Dzień Babci i Dzień Dziadka.
W wydarzeniu wziął udział Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz.

Uczniowie szkoły, główni aktorzy tego wyjątkowego przedpołudnia, wspólnie ze swoimi opiekunami, przygotowali z wielkim zaangażowaniem okolicznościowe wiersze i piosenki, dedykowane swoim ukochanym babciom i dziadkom. Występy te, pełne emocji i dziecięcego uroku, rozgrzały serca wszystkich zgromadzonych, będąc również wyrazem wdzięczności dla seniorów, a swoich babć i dziadków.

 

 

Zgromadzeni seniorzy, wzruszeni i dumni ze swoich wnuków, otrzymali od swoich wnucząt okolicznościowe upominki, które były symbolem pamięci, szacunku i rodzinnych więzi. Moment ten był wyjątkowo poruszający, a radosna atmosfera towarzyszyła każdej chwili tej uroczystości.
Burmistrz Wojciech Dobrołowicz również złożył serdeczne podziękowania najmłodszym, dyrekcji, pedagogom oraz wszystkim przybyłym gościom, podkreślając wagę rodzinnych tradycji i znaczenie wzajemnego wsparcia międzypokoleniowego.

Uroczystość Dnia Babci i Dnia Dziadka w Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej była nie tylko świętem lokalnej społeczności, ale również piękną lekcją szacunku, miłości i wdzięczności, przekazywaną przez najmłodsze pokolenie.

Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Działoszynie

Loading

Reklama
Reklama