Bogatynia: Rada Miejska jednogłośnie udziela absolutorium

 Podczas dzisiejszej (tj. 27.06.2024r) sesji Rady Miejskiej w Bogatyni, która była jedna z najważniejszych w tym roku, zaprezentowano raport o stanie gminy, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie z wykonania budżetu gminy Bogatynia za rok 2023. Sesja była wyjątkowo pracowita i merytoryczna. W wyniku głosowania Rada Miejska jednogłośnie udzieliła burmistrzowi Wojciechowi Dobrołowiczowi wotum zaufania oraz absolutorium. Burmistrz […]

You are currently viewing Bogatynia: Rada Miejska jednogłośnie udziela absolutorium

 Podczas dzisiejszej (tj. 27.06.2024r) sesji Rady Miejskiej w Bogatyni, która była jedna z najważniejszych w tym roku, zaprezentowano raport o stanie gminy, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie z wykonania budżetu gminy Bogatynia za rok 2023. Sesja była wyjątkowo pracowita i merytoryczna. W wyniku głosowania Rada Miejska jednogłośnie udzieliła burmistrzowi Wojciechowi Dobrołowiczowi wotum zaufania oraz absolutorium. Burmistrz wyraził wdzięczność za zaufanie, podkreślając, że jest to wspólny sukces wielu osób – od skarbnika, przez radnych i kierownictwo urzędu, po pracowników jednostek podległych i spółek komunalnych. “Dziękuję! W ostatnich wyborach samorządowych zostałem obdarzony ogromnym zaufaniem, dziś ponownie. To zaufanie uskrzydla i zobowiązuje” – napisał w swoich mediach społecznościowych burmistrz.

Burmistrz zapewnił, że nadal będzie wkładał całe serce, wszystkie siły i umiejętności w swoją pracę na rzecz gminy. “Przed nami wiele szans i wiele wyzwań, jestem pewny, że podołamy im właśnie dzięki dobrej współpracy. Rozwijajmy Bogatynię. Róbmy to razem!” – dodał na zakończenie.

Źródło: FB Wojciech Dobrołowicz

Wynik dzisiejszej sesji to dowód na skuteczność działań i dobra współpraca na wszystkich szczeblach administracji gminnej. Bogatynia, dzięki takiej kooperacji, ma szansę na dalszy rozwój i realizację wielu ważnych projektów.

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama