„Wakacje z Energią” w Bogatyni a Dni Zgorzelca

W ostatni weekend, od 21 do 23 czerwca 2024 roku, dwa sąsiadujące miasta, Bogatynia i Zgorzelec, przyciągnęły tłumy mieszkańców oraz turystów swoimi unikalnymi wydarzeniami. Przeanalizujmy, co oba festiwale miały do zaoferowania.  Wakacje z Energią w Bogatyni – Piątek (21 czerwca): Start weekendu z energią zapewniły występy Smolastego, dzięki któremu stadion przy ul. Białogórskiej zapełnił się […]

You are currently viewing „Wakacje z Energią” w Bogatyni a Dni Zgorzelca

W ostatni weekend, od 21 do 23 czerwca 2024 roku, dwa sąsiadujące miasta, Bogatynia i Zgorzelec, przyciągnęły tłumy mieszkańców oraz turystów swoimi unikalnymi wydarzeniami. Przeanalizujmy, co oba festiwale miały do zaoferowania.

 Wakacje z Energią w Bogatyni

– Piątek (21 czerwca): Start weekendu z energią zapewniły występy Smolastego, dzięki któremu stadion przy ul. Białogórskiej zapełnił się w moment. Na scenie także zagościł Shymczyk, który porwał publiczność do zabawy oraz koncert zespół Masters, który również miał swoich licznych fanów.

– Sobota (22 czerwca): Sobota była pełna energii dzięki Modern Talking Reloaded oraz Fun Factory, którzy rozgrzali publiczność do czerwoności. Dzieci mogły uczestniczyć w dyskotece prowadzonej przez DJ-ów Gąbarkę i Worona.

– Niedziela (23 czerwca): Rodziny mogły cieszyć się piknikiem oraz występami lokalnych zespołów folklorystycznych. Wieczór zakończył się show ABBY.

Wakacje z Energią w Bogatyni były świetnym połączeniem dobrej muzyki i zabawy, przyciągając rodziny z dziećmi oraz młodzież.

 Dni Zgorzelca:

Atrakcje:

– Piątek (21 czerwca): Wydarzenie rozpoczęło się spektaklem teatralnym „Lekcja” w wykonaniu Teatru Przypadków Feralnych.

– Sobota (22 czerwca): Sobota obfitowała w prezentacje lokalnych talentów, występy cheerleaderek „Inna Show” oraz Łużycką Noc Kabaretową z występami Czesława, Formacji Chatlet, Fifa Rafa i Jurki.

– Niedziela (23 czerwca): Dzień zakończył się serią koncertów, w tym występami Sax Brass Band, Juicy Pop oraz Nowatora.

Dni Zgorzelca były bardziej skoncentrowane na lokalnej kulturze i rozrywce, oferując występy kabaretowe, koncerty i atrakcje dla całej rodziny.

 Podsumowując, oba wydarzenia były wspaniałymi okazjami do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i cieszenia się bogatym programem rozrywkowym. „Wakacje z Energią” w Bogatyni skupiły się na muzycznych atrakcjach, natomiast „Dni Zgorzelca” promowały lokalną kulturę i talenty. Natomiast dużo jest opinii, ze dni Zgorzelca miały mały wachlarz propozycji dla mieszkańców.

 A wy gdzie spędziliście ubiegły weekend? W Bogatyni czy w Zgorzelcu? A może byliście w tych dwóch miejscowościach i jesteście w stanie napisać w komentarzu, gdzie waszym zdaniem było lepiej?

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama