BOGATYNIA – AQuartet – „Legendy Rocka”

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia oraz Bogatyński Ośrodek Kultury zapraszają na jedenasty koncert z cyklu „Atena na Bis” – AQuartet – „Legendy Rocka”.

You are currently viewing BOGATYNIA – AQuartet – „Legendy Rocka”

16.02.2024
godz. 19.00
kawiarnia „Atena”
Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasach BOK (od 2 lutego).

Kwartet smyczkowy AQuartet powstał w 2000 roku. Tworzą go absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach. Przez 20 lat istnienia zespół wykonał kilkaset koncertów na scenach całej Polski. Wziął udział w kilku festiwalach – w tym kilkakrotnie w Festiwalu Nordalia w Katowicach, Festiwalu Filmów Skandynawskich w Darłowie, dwukrotnie w Festiwalu Telemannowskim w Żarach.

Proponujemy bardzo zróżnicowany repertuar od muzyki klasycznej poprzez muzykę filmową muzykę rozrywkową lat 20, 30 w tym Wiechler Petersburski, lat 60, 70 np Skaldowie, Bill Whiters oraz lat 80 np. Sting, Lombard, Perfect, Trojanowska aż po muzykę rockową.
Legendy Rocka – W programie Pink Floyd, Dire Straits, Rolling Stones, Deep Purple, Europe, Scorpions, Led Zeppelin, Gary Moore, Toto, Marillion, Metalica, Nirvana i inni.

 

 

Koncert poprowadzi konferansjer i satyryk Witold Pelka, dwukrotny zdobywca tytułu „Księcia Łgarzy” za tekst satyryczny na Turnieju Łgarzy w Bogatyni.

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury, UMiG Bogatynia.
Patronat Honorowy: Burmistr

Źródło: Bogatynia.pl

Loading

Reklama
Reklama