Oblała byłego partnera benzyną i podpaliła

Policjanci ze zgorzeleckiej komendy zatrzymali 28-letnią kobietę, która jest podejrzana o usiłowanie zabójstwa swojego rówieśnika. Zatrzymana w prokuraturze usłyszała zarzut za to przestępstwo, a sąd zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

You are currently viewing Oblała byłego partnera benzyną i podpaliła

28 marca po godzinie 23:00 dyżurny zgorzeleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o podpalonym mężczyźnie. Do zdarzenia doszło na terenie jednej z gmin w powiecie zgorzeleckim. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 28-letnia kobieta razem ze swoim byłym partnerem, przyjechali do znajomego. Podczas wizyty doszło pomiędzy nimi do kłótni i szarpaniny, podczas której kobieta oblała byłego partnera benzyną, po czym go podpaliła. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji świadków mężczyzna przeżył, jednak z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

 

W wyniku podjętych czynności sprawczyni została zatrzymana i trafiła do zgorzeleckiej komendy. W chwili zdarzenia była pod wpływem alkoholu. Oboje znani są funkcjonariuszom z wcześniejszych interwencji i niejednokrotnie wchodzili w konflikt z prawem.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 28-latka usłyszała już prokuratorski zarzut usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Sąd na wniosek śledczych zastosował wobec podejrzanej tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące.

Teraz kobiecie grozi kara nawet dożywotniego pozbawiania wolności.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Ten post ma 4 komentarzy

 1. Marta

  Ładnie sie bawią,

 2. Jestem za szubienicą

  Dożywocie za nasze pieniądze,bo jej się tak chciało, porażka 🤬

 3. Ja

  A co wy kur*wa ludzie wiecie. Każdy tylko oceniać by chciał… żeby księdza pedofilia utrzymywać, to się nie buntuja. Dziewczyna popoelnila błąd za który do końca życia będzie płacić także ratujcie sobie te docinki

 4. Gupia?

  Do „Ja”. Kup słownik może najpierw. Po drugie: błąd?! Błąd to jest ortograficzny jak twoje a nie oblanie kogoś benzyną i celowe podpalenie. Niech zgnije w pierdlu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama