Zastosowanie regałów metalowych

Regały metalowe ze względu na szereg zalet coraz częściej zastępują regały drewniane. Pomimo lekkiej konstrukcji mogą wytrzymać duże obciążenie.

You are currently viewing Zastosowanie regałów metalowych

Montaż i demontaż tego rodzaju mebli nie stanowi żadnego problemu. Są odporne na wilgoć i na wahania temperatur.

Meble metalowe w dobrym stanie mogą przetrwać długie lata. Ich atrakcyjny wygląd sprawia, że znajdują zastosowanie w wielu miejscach, zarówno w różnych gałęziach przemysłu, jak i w gospodarstwach domowych.

W sklepie i magazynie

Regały metalowe to najlepszy sposób przechowywania towarów. Doskonale sprawdzają się jako regały sklepowe znajdujące się np. w ofercie sklepu e-regaly.pl. Można je łączyć w dowolne konfiguracje dostosowane do własnych potrzeb. Można je powiększać o dowolną liczbę półek, rozbudowywać na dowolną wysokość i szerokość. Dlatego regały metalowe to idealne meble zarówno do sklepu spożywczego, jak i drogerii, księgarni, apteki.

Regały metalowe to idealne wyposażenie magazynów. Pozwalają ergonomicznie zagospodarować powierzchnię magazynu i utrzymać porządek w pomieszczeniu.

W piwnicy i spiżarni

Regały metalowe to idealne meble do piwnicy i spiżarni. W piwnicach często panuje wilgoć, dlatego meble metalowe sprawdzają się tam o wiele lepiej niż meble drewniane. Otwarte metalowe regały to bardzo dobre miejsce do przechowywania przetworów. Są pojemne, zapewniają dopływ powietrza z każdej strony, pozwalają posegregować i uporządkować przetwory. W garażu służą do przechowywania ciężkich części samochodowych i różnorodnych sprzętów.

W biurach i archiwach

W biurach i archiwach, gdzie przechowuje się duże ilości dokumentów, teczek, akt niezbędne są dobrej jakości, pojemne i wytrzymałe meble. Regały metalowe sprawdzają się w tych miejscach idealnie.

W mieszkaniach 

Regały metalowe znajdują też zastosowanie w naszych mieszkaniach. Pozwalają wyeksponować przedmioty, które się na nich znajdują.

Świetnie sprawdzają się w salonach, w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Można je wkomponować w każde wnętrze. Książki, pamiątki, ramki ze zdjęciami, różnorodne bibeloty będą przykuwać wzrok.

Dzięki dużej wytrzymałości i odporności na wilgoć niewielkie regały metalowe sprawdzają się w łazience i w kuchni. Mogą służyć do przechowywania środków higieny osobistej i kosmetyków, a w kuchni świetnie sprawdzą się jako stojaki na zioła i przyprawy. Kwiaty i inne rośliny doniczkowe ustawione na regale metalowym stanowią ozdobę balkonu.

Loading

Reklama
Reklama