Zgorzeleccy policjanci promowali swój zawód podczas Europejskiego Tygodnia Umiejętności

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu wspólnie z przedstawicielami innych służb mundurowych odwiedzili uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Bogatyni.

You are currently viewing Zgorzeleccy policjanci promowali swój zawód podczas Europejskiego Tygodnia Umiejętności

W Zespole Szkół Zawodowych w Bogatyni wśród uczniów technikum policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu oraz innych służb mundurowych promowali swój zawód. Spotkanie zostało zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

 

 

Podczas wystąpień służby mundurowe wyszły naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i opowiedziały o specyfice swojej służby. Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przekazała uczniom informacje między innymi o wymaganiach jakie należy spełnić, aby wstąpić do Policji i jak przebiega proces rekrutacji. Funkcjonariuszka omówiła również specyfikę pracy na rożnych stanowiskach i przekazał wszystkim ulotki informacyjne.

Przypominamy, że nabór do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły.

Wszystkie osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą osobiście złożyć dokumenty rekrutacyjne w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G. Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 47 87 322 14 lub 47 87 323 06.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama