ZAWIDÓW -Święto Miasta 2023 za Nami‼️

Przy fantastycznej wakacyjnej pogodzie mieszkańcy Zawidowa oraz okolic bawili się na corocznym festynie miejskim.

You are currently viewing ZAWIDÓW -Święto Miasta 2023 za Nami‼️

Dyrektor Ośrodka Kultury Konrad Tkaczyk wraz z Burmistrzem Miasta Robertem Łeżnym uroczyście otworzyli imprezę oraz zaprosili mieszkańców do wspólnego świętowania.

Koncert rozpoczęła utalentowana młodzież, która na co dzień kształci się wokalnie w STUDIU PIOSENKI Magdaleny Januszkiewicz – Buras. Następnie usłyszeliśmy najbardziej znane utwory muzyki filmowej w wykonaniu znakomitych muzyków z KARKONOSKIEJ FILHARMONII KAMERALNEJ. Sądząc po aplauzie publiczności warto było zaprosić do zawidowskiego parku muzyków którzy na co dzień grają utwory muzyki poważnej.

 

 

Tegoroczną gwiazdą wieczoru był znany i lubiany zespół MYTHOS. Już wiemy kto przywiózł nam wspaniałe słońce rodem z Hellady. Wielbiciele greckich klimatów nie dali się długo prosić do wspólnego tańca i śpiewu. O godz. 22:00 na naszej scenie zadebiutował gryfowski prezenter – DJ BAG, który od pierwszych setów porwał tłum do wspólnej zabawy.

Oprócz scenicznych występów na naszych mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: dmuchane zamki, karuzela, kule wodne, brokatowe tatuaże i wiele innych. Dla smakoszy były pyszne potrawy z grilla i napoje chłodzące:) oraz rozmaite słone i słodkie przysmaki.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i świetną zabawę.

Fot. P. Paluszkiewicz

Źródło: Ośrodek Kultury w Zawidowie

Loading

Reklama
Reklama