ZAWIDÓW – Nowy kosmiczny rekord w zawidowskim finale WOŚP 2024 ‼️

32. Finał WOŚP przeszedł do historii… cóż to był za dzień, cóż to były za emocje, po raz kolejny zawidowianie pokazali jak mają ogromne serca.

You are currently viewing ZAWIDÓW – Nowy kosmiczny rekord w zawidowskim finale WOŚP 2024 ‼️

Tegoroczny wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, udało się uzbierać po przewalutowaniu 72 607, 57 zł !!! Tym samym jest to najlepszy wynik w historii zawidowskiego grania! Ubiegłoroczny wynik udało się pobić o blisko 15 tys. zł!

Na ten wynik składają się dwa turnieje halowe: Oldbojów współorganizowane ze Stowarzyszeniem Sportu i Rekreacji w Zawidowie i dziecięcy z Piastem Zawidów. Kwesty uliczne w Zawidowie, Sulikowie i Radzimowie. Licytacje na żywo i na Allegro, E skarbonka oraz puszki stacjonarne w mieście. Bardzo dużo pracy całej armii dobrych ludzi, ale satysfakcja i wynik rekompensują wszystko.

Po raz pierwszy w naszym mieście gościliśmy DKMS. Aż 17 osób wypełniło deklarację dla potencjalnych dawców szpiku. Na pewno spotkamy się jeszcze podczas letnich wydarzeń.

 

 

Kilka słów o naszym finałowym graniu i licytacjach na żywo…
Pomiędzy blokami licytacji na scenie gościliśmy naszych przyjaciół na których zawsze możemy liczyć: podopiecznych ze Studia Piosenki Magdaleny Januszkiewicz-Buras, tancerzy ze Studia Tańca Mar-Ko oraz piękny i wzruszający występ dała Magda Maciaszek-Żelazo z córką Sonią. Serdecznie Wam dziękujemy!!

Bloki licytacji rozkręcały się z każdą minutą! Było po zawidowsku, czyli był ogień!! Nasze złote serduszko nabył Pan Robert Songin za kwotę 6000 zł!! To była niesamowita licytacja, która przejdzie do historii naszego sztabu. Unikatowy traktor zrobiony własnoręcznie przez Artystę Pana Zbigniewa Gałuckiego, został wylicytowany przez Pana Marcina Kurmana za kwotę 2700 zł. by za chwilę ofiarować go dla swojego młodszego sąsiada Filipa! Takie cuda tylko w Zawidowie 😀 Voucher na ogrodzenie panelowe od firmy Grand Dom również osiągnął świetny wynik 2400 zł, którego nabywcą została Pani Jola Szerszeń. Medal – replika Piotra Zielińskiego z autografem zlicytowaliśmy na kwotę 2100 trafił w ręce Pana Marka Stecyka. Miś Strażak osiągnął kwotę 1500 zł a szczęśliwym nabywcą został po raz kolejny Pan Robert Songin. To były największe kwoty wczorajszej zabawy, a sporo gadżetów poszło za naprawdę wielkie pieniądze. Warto nadmienić, że w trzech blokach licytacji na żywo uzyskaliśmy zawrotną kwotę ponad 40 tys. zł !!!

Gorące podziękowania kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Zawidowa, Sulikowa i Radzimowa za uzyskany wynik. Ogromne podziękowania dla naszych dzielnych i fantastycznych wolontariuszy. Jesteście najlepsi!! Dziękujemy naszym Panią ze Stowarzyszenia Miłośników Zawidowa, Danusi, Marioli, Celinie, Krystynie i Danusi za nieocenioną pomoc w sprzedaży ciast i gadżetów. Państwu Grzegorzowi i Gabrieli Micińskim. Niezawodnym Paniom z MOPS-u, Dominice i Łukaszowi za pomoc w liczeniu orkiestrowych pieniędzy. Pani Jadzi Kruk z Pizzerii La Sorpresa za pyszną pizzę dla naszych wolontariuszy. Dziękujemy Pani Kasi Grzelak za zakup kiełbasy i pieczywa na ognisko. Wielkie podziękowania dla naszych partnerów u których stanęły puszki stacjonarne; Bistro Carlo, Pizzeria La Sorpresa, sklep Chatka, sklep Olimpia, sklep „M&G”. Panu Adamowi Domino za pomoc w licytacji na żywo. Panu Arturowi Wieczorkowi za obsługę akustyczną. Pani Ani za fotobudkę. Wszystkim osobom które upiekły ciasta. Naszym Strażakom za ognisko z kiełbaskami. Dziękujemy Panu Pawłowi i jego ekipie za przyjazd z DKMS. Wszystkim darczyńcom i przyjaciołom naszego sztabu za okazaną pomoc w organizacji tegorocznego finału.

Do zobaczenia za rok i skoro Jurek twierdzi że „tu wszystko gra ok” to mu wierzymy.

Siema❣️

Źródło: Ośrodek Kultury w Zawidowie

Loading

Reklama
Reklama