ZAWIDÓW – Niecodzienny Jubileusz mieszkanki Zawidowa

Pani Filomena Kozakiewicz z domu Pawłowska obchodziła swoje setne urodziny 14 marca 2024 roku.

You are currently viewing ZAWIDÓW – Niecodzienny Jubileusz mieszkanki Zawidowa

To niezwykła uroczystość, bowiem osiągnięcie wieku stu lat to rzadki i godny podziwu jubileusz.

Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedzili Burmistrz Miasta Zawidów, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pracownicy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Na urodzinach nie zabrakło pięknego tortu, serdecznych życzeń oraz prezentów. Burmistrz Robert Łężny osobiście wręczył Jubilatce bukiet kwiatów oraz kosz upominkowy, przynosząc również okolicznościowe listy gratulacyjne od Premiera Donalda Tuska i Wojewody Dolnośląskiego, Macieja Awiżenia.

 

 

Pani Filomena, mimo swojego imponującego wieku, cieszy się dobrą kondycją fizyczną i niebywałym optymizmem. Z wielkim wzruszeniem dziękowała za życzenia i odwiedziny.

Nasza Jubilatka urodziła się w miejscowości Boruny, w powiecie Oszmiańskim, grodzieński obwód Białorusi. Do Zawidowa przyjechała w maju 1975 roku z okolic Gubina wraz z trójką rodzeństwa i pozostałą częścią rodziny. Tutaj tez poznała swojego przyszłego męża. Całe życie była aktywna zawodowo, pracowała w gospodarstwie rolnym, a także Czechach i Niemczech.

Pani Filomenie składamy najserdeczniejsze życzenia nieustającego zdrowia i pogody ducha. Niech każdy dzień przynosi nowe radości!

Źródło: zawidow.eu

Loading

Reklama
Reklama